На Житомирщині фермера зобов’язали повернути майже 40 га землі

10 березня 2021 89 0
На Житомирщині фермера зобов’язали повернути майже 40 га землі
Kurkul.com

В Житомирській обл. прокуратура вимагає від недобросовісного орендаря сплати боргу та розірвання договорів оренди майже 40 га землі вартістю 10,8 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Новоград-Волинською місцевою прокуратурою, в інтересах держави в особі Стриївської сільської ради заявлено позов про стягнення з приватного товариства заборгованості за оренду землі, розірвання договорів оренди та зобов’язання повернути майже 40 га землі.

Читати за темою: На Дніпропетровщині землі заповідника незаконно передані для с/г діяльності

«У грудні 2017 р. між Новоград-Волинською райдержадміністрацією та товариством укладено 22 договори оренди нерозподілених земельних ділянок (паїв) загальною площею майже 40 га, що на території Киківської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», — йдеться у повідомленні.

Однак встановлено, що товариство протягом останніх двох років (2019-2020 рр.) користується сільгоспугіддями вартістю 10,8 млн грн у порушення Закону України «Про оренду землі» та умов договорів, не сплачуючи за оренду землі. Унаслідок цього місцевий бюджет недоотримав десятки тисяч гривень. Місцевою прокуратурою, з метою захисту інтересів територіальної громади, вжито заходів представницького характеру.

Наразі у справі відкрито провадження Господарським судом Житомирської області.

Читати за темою: Як оформити право на пай, щоб його не втратити — поради юристів

Виконано за допомогою Disqus