Найбільша в Україні виставка «АГРО-2021» відбудеться в червні

30 квітня 2021 157 0
Найбільша в Україні виставка «АГРО-2021» відбудеться в червні
agroexpo.in.ua

З 8 по 11 червня 2021 р. у Києві проходитиме 33 Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2021», яка є найбільшою в Україні та Східній Європі у галузі сільського господарства. Про це повідомляють організатори ТОВ «ТД «Промфінінвест».

Захід відбудеться на території Національного Комплексу «Експоцентр України» та збере понад 1200 компаній із багатьох країн світу. Цього року виставка матиме оновлений зовнішній стиль, стане ще сучаснішою та цікавішою.

«АГРО-2021» є найважливішою подією агропромислового сектору України і ефективною платформою для демонстрації найновіших галузевих досягнень, інноваційних рішень і технологій. Особлива увага приділятиметься новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям як для великих, так і малих аграрних підприємств. Загальна кількість відвідувачів у минулі роки складала до 90 тисяч осіб щороку», — йдеться у повідомленні.

У рамках «АГРО-2021» відбудуться 12 спеціалізованих виставок: ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal'EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер, Eco House.

«Також програма виставки передбачає низку ділових заходів, форумів, дискусійних панелей, науково-практичних заходів, пресконференцій, які забезпечують відкритий діалог між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками. На «АГРО-2021»  українські виробники зможуть безпосередньо налагодити контакти із представниками країн-лідерів світового аграрного сектору,  знайти нових партнерів та клієнтів», — повідомляють організатори.

Окрім офіційної та ділової частини, виставка матиме цілу низку цікавих та розважальних заходів. Зокрема, це автомобільний фестиваль з тест-драйвами «Агро Авто Шоу», кулінарний фестиваль «AgroFoodFest», фестиваль національних виробників товарів «FEST UA» та «Ринг-Аукціон племінних тварин».

Дізнатися про деталі виставки, ознайомитися із програмою та зареєструватися для участі можна за посиланням.

Виконано за допомогою Disqus