Роман Лещенко з об'єднаною KMZ Industries намітили план захисту виробників елеваторного обладнання

19 червня 2021 2582 0
Роман Лещенко з об'єднаною KMZ Industries намітили план захисту виробників елеваторного обладнання
Kurkul.com

Під час робочого візиту міністра аграрної політики України Романа Лещенко на завод об'єднаної компанії KMZ Industries і «Варіант Агро Буд» учасники зустрічі обговорили проблеми українських виробників елеваторного обладнання. Повідомляє Elevatorist.com.

За підсумком зустрічі міністр зазначив, що вітчизняні виробники потребують набагато більшої підтримки держави.

«Я не заздрю ​​нашим виробникам в Україні. Замороження коштів, валютні та податкові ризики, ризики репресивних органів держапарату, відсутність стабільного і прогнозованого ринку — і люди, попри все це, вкладають гроші, купують нові верстати, консолідуються, формують нову продукцію, яка не поступається європейським аналогам і вже виходить на рівень американської продукції. Для мене люди, які працюють в такому складному виробництві — герої», — поділився думкою міністр аграрної політики.

Роман Лещенко вважає, що для ефективного розвитку сектора сільськогосподарського машинобудування необхідні наступні заходи:

  • продовження державної підтримки програм компенсації вартості при купівлі продукції вітчизняних виробників сільгосптехніки;
  • доступні програми фінансування і лобіювання інтересів українських виробників сільгосптехніки на зовнішніх ринках;
  • захист і стандартизація українського ринку для боротьби з демпінгом;
  • запровадження механізму взаємодії з міжнародними виробниками металу, для того, щоб українські машинобудівники отримали гарантії від держави.

Міністр висловив готовність підтримати вітчизняних виробників, якщо від них буде «дорожня карта» співпраці.

Керуючий директор напрямку прямих інвестицій Dragon Capital Андрій Носок подякував міністру аграрної політики за розуміння проблематики ринку.

«Це перший міністр, який приїхав на KMZ Industries, який є найбільшим виробником елеваторного обладнання. Я щиро вражений його розумінням ринку. Радує, що з його боку видно абсолютно щира зацікавленість в тому, щоб зрозуміти нашу проблематику і розібратися в тому, чим можна було б допомогти», — зазначив Андрій Носок.

Своєю чергою голова громадської спілки «Асоціації Елеватористів» Інна Воробйова зазначила, що Асоціація готова взяти на себе роль об'єднуючого ресурсу і зібрати всі побажання і пропозиції від вітчизняних виробників елеваторного обладнання, які дозволять поліпшити умови їх розвитку.

Виконано за допомогою Disqus