В Україні дешевшають зернові — огляд за 25 серпня від Zernotorg.ua

25 серпня 2021 15600 0
В Україні дешевшають зернові — огляд за 25 серпня від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта          

Після вихідних вартість пшениці фуражної, пшениці 2 класу та ячменю знизилась. Так ячмінь подешевшав в Миколаївському порту — на 69 грн/т, а в портах Одеської обл. — на 57 грн/т. Ціна пшениці 2 класу також знизилась і тепер становить в Миколаївському порту — 8 068 грн/т  та в портах Одеської обл. — 8 054 грн/т.

А от вартість кукурудзи в українських портах закріпилась на рівні — 7 013 грн/т.

Нагадаємо, експерти розповіли, якою буде ціна пшениці після різкого здорожчання.

На думку аналітиків, зменшення попиту з боку основних імпортерів сприяло встановленню знижувального тренду в секторі фуражного ячменю, в той час, як стримування продажів аграріями обмежувало темпи зниження.

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Виконано за допомогою Disqus