В Україні подорожчала соя — огляд за 6 жовтня від Zernotorg.ua

6 жовтня 2021 18281 0
В Україні подорожчала соя — огляд за 6 жовтня від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта          

В українських портах вартість зернових продовжує зростати. Зокрема, дещо додали в ціні пшениця продовольча, кукурудза та ячмінь.

Також зросла ціна сої і тепер становить 16 240 грн/т в Миколаївському порту та 16 855 грн/т в Одеських портах. А от вартість соняшника в портах Одеської обл. від початку тижня тримається на позначці 18 000 грн/т.

Наразі в Україні триває посівна кампанія озимих культур під врожай 2022 р. Станом на 4 жовтня в Україні посіяно 3,5 млн га озимих зернових культур (44% до прогнозу). Зокрема, аграрії Волині вже на завершальному етапі висіву озимини.

Читайте також: Фахівець порекомендував інсектицид для надійного захисту озимого ріпаку

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Виконано за допомогою Disqus