ПДВ має відшкодовуватися лише реальним виробникам — думка

88
0
Збереження пільг — це шлях створення офшорів в АПК?
ukranews.comЗбереження пільг — це шлях створення офшорів в АПК?

Збереження спецрежиму ПДВ в агропромисловому комплексі консервує сировинний характер агросектору. Про це в ексклюзивному інтерв’ю AgroPolit.com сказав перший заступник голови Держпродспоживслужби Юрій Соловей.

«Навіщо бізнесмену створювати додаткову вартість, якщо він і так може отримати максимальну маржу за рахунок спецрежиму? Не може агросектор нічого не платити до бюджету. Система оподаткування для всіх секторів економіки має бути єдиною», — зазначає він.

При цьому, на його думку, держава втрачає гроші. За його словами, потрібна державна підтримка у вигляді субсидування основних конкурентоздатних галузей. Так діють розвинуті країни. Сьогодні субсидії в АПК — на нулі. Це треба виправляти.

«Лобісти в українському парламенті знову «запливли за буйки»: з одного боку, скасували спецрежим ПДВ, з іншого — ввели відшкодування трейдерам. Це неправильно. Повернення ПДВ зернотрейдерам коштуватиме бюджету 16 млрд грн на рік, а всі соціальні пільги — 9 млрд грн! ПДВ має відшкодовуватися лише реальним виробникам!», — додав Юрій Соловей.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus