Фермер розповів, про особливості вирощування батату

20 листопада 2021 3170 0
Батат
DepositphotosБатат

Завдяки популяризації серед фуд-блогерів батат стає досить перспективною культурою серед овочівників. Зокрема, на Львівщині, фермер Іван Павліш цього року виростив 3 сорти батату — Мурасакі (кремовий), LA (пома­ранчевий), Перпл (фіолетовий). Повідомляє «Еспресо.Захід»

Зі слів фермера, овоч вибагливий у вирощування. Спершу саджанці потрібно виростити в теплиці, а потім пересадити вже на ділянку. Для дозрівання солодкій картоплі потрібно 90 теплих днів та постійна волога.

«Літо цього року було прохолодним. Тож увесь сезон ділянка з бататом була вкрита агроволокном. Його зняли лише в жовтні, перед тим, як викопувати», — поділився досвідом Іван Павліш. 

У цьому сезоні фермер врахував попередні помилки, тож отримав більший урожай, ніж торік. За якістю теж кращий. Але до досконалості ще далеко.

«Уже маю попередні домовленості з деякими мережами ресторанів, окрім того, що зголошувалися люди, які замовляли в мене батат торік. Також я написав пост про старт продажів на своїй сторінці у Facebооk, тож певна клієнтська база для збуту є», — розповів овочівник.

Читайте також: Названо найперспективніший ринок збуту для українських фруктів та ягід

 

Виконано за допомогою Disqus