Виробники плодово-овочевої продукції Львівщини зможуть відшкодувати витрати на ЗЗР

14 січня 2022 158 0
Виробники плодово-овочевої продукції Львівщини зможуть відшкодувати витрати на ЗЗР
Depositphotos

У 2022 р. виробники плодоовочевої продукції Львівщини зможуть отримати відшкодування витрат на мікробіологічні засоби захисту та живлення рослин. Про це розповіли в пресслужбі Львівської ОДА.

Відповідний напрям підтримки передбачено в межах оновленої версії Комплексної програма підтримки та розвитку сільського господарства Львівської області на 2021-2025 роки.

Як розповіли в ОДА, зазначена програма підтримки передбачає державну фінансову допомогу лише для мікро- та малих суб'єктів господарювання.

Читайте також: В Україні зареєстрували 5 популярних сортів плодових культур

«Клімат Львівщини дозволяє успішно вирощувати практично весь перелік популярних серед українського споживача овочів, ягід, фруктів. Але поряд зі зростанням споживання цих продуктів зростає і вимога до їх  безпечності. Мікробіологічні ЗЗР не просто ефективно дозволяють  боротись зі  шкідниками та хворобами, ці препарати також дозволяють зберегти якість ґрунтів і безпечність готового продукту»,— зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

У 2022 р. фінансова підтримка виробникам надаватиметься у вигляді часткового відшкодування витрат, пов’язаних з використанням мікробіологічних засобів захисту та живлення плодових, ягідних та овочевих культур у розмірі 50%  їх вартості, але не більше 50 тис. грн одному суб’єкту господарювання на рік. 

                          

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus