Ціни на зерно стабілізувались — огляд за 28 січня від Zernotorg.ua

28 січня 2022 8730 0
Ціни на зерно стабілізувались — огляд за 28 січня від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта             

В Україні від початку тижня дорожчали зернові. Проте станом на 28 січня індикативи припинили зростання. Ціни на пшеницю, ячмінь та кукурудзу стабілізувались.

Соя в Україні дорожчає із листопада 2021 р., з короткочасними перервами на корекції.

«Ф'ючерси на соєві боби, а також соєву та пальмову олію активно зростають на фоні поступового погіршення прогнозу валового збору сої в Латинській Америці та запровадження обмежень на експорт сирої пальмової олії урядом Індонезії, яка є найбільшим виробником і експортером», — пояснив Олександр Тищенко.

Як ми писали раніше, на фоні фундаментальних факторів котирування соєвих бобів на Чикагській біржі досягли максимуму з червня минулого року, водночас котирування на пальмову олію на Малазійській біржі знаходяться на історичних максимумах.

Нагадаємо, потенційне вторгнення сусідньої Росії в Україну буде відчуватися на ряді ринків, від цін на пшеницю та енергоносії, до доларових облігацій та активів.

Також експерти зазначають, що продовження російсько-українського конфлікту може призвести до продуктового дефіциту у всьому світі.

 Читайте також: Війна України з Росією може викликати голод в Африці та Азії

Ціни на зернові

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

 

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus