зернові, цукор, сухий корм, насіння, хміль, льон і конопля, овочі і фрукти, продукти переробки з овочів і фруктів, вина, яловичина і телятина, молоко і молокопродукти, свинина, баранина і козлятина, яйця, курятина, алкоголь етиловий, сільськогосподарського походження, продукти бджільництва, та ін.
м’ясо великої рогатої худоби, свіже чи охолоджене; м’ясо великої рогатої худоби, заморожене; свинина, свіжа, охолоджена чи заморожена; м'ясо баранів чи овець, свіже, охолоджене чи заморожене; м’ясо птиці, яке використовується для споживання, побічні продукти забою і субпродукти, свіжі, охолоджені чи заморожені; пташине яйце в шкарлупі, свіже, охолоджене чи заморожене; натуральний мед; заморожені овочі (сирі, приготовані на пару або у воді); пшениця і змішаний посів (пшениці та жита); жито; ячмінь; кукурудза; гречка, пшоно; просо, насіння канарейкової трави; інші злакові; пшеничне борошно чи змішане борошно (пшениці і жита); зернове борошно (окрім пшеничного та змішаного); оброблені злакові (наприклад, очищені, сплющені, у вигляді пластівців, нарізані шматками чи грубо помолоті); зернові зародки цілі, сплющені, поліровані чи помолоті; ріпак чи ріпакова олія, у т.ч. битий; соняшникове насіння у т.ч. бите; соняшникова, шафранова, бавовняна олія, а також їх фракції, також і рафіновані, але без зміни їх хімічного складу; ріпакова і гірчична олія і її фракції, також і рафіновані, але без зміни їх хімічного складу; тростинний і буряковий цукор і чиста сахароза в твердому стані; хліб, випічка, торти, бісквіти і інша випічка, яка містить какао; жертовна вафля (плоский хліб, який використовується під час католицьких відправлень меси), пуста желатинова капсула, гофровані вафлі, рисовий папір та аналогічні продукти; овочі (окрім зацукрених), які приготовані без оцту та оцтової кислоти чи їх вмісту (окрім помідорів і їстівних грибів), не заморожені; вино зі свіжого винограду, виноградне сусло (окрім виноградного спиртованого соку).
Тим часом Румунія поки що не заборонятиме імпорт української агропродукції, зокрема й зерна. Там чекатимуть на виконання рішень Євросоюзу з підтримки фермерів країн східної Європи.
Однак Румунія та України щотижня проводитимуть консультації з приводу обсягів імпортованого зерна, щоб дещо зменшити поставки.