На Кіровоградщині вперше зафіксували спалах АЧС

76
0
Африканська чума свиней на Кіровоградщині
rutube.byАфриканська чума свиней на Кіровоградщині

На Кіровоградщині в особистому підсобному господарстві жителя с. Войнівка зареєстровано гибель свиней. Про це повідомляє Головне управління ветеринарної медицини в Кіровоградській області.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу встановлено діагноз на африканську чуму свиней (АЧС). У вказаному господарстві утримувалось 29 голів свиней. Власник тварин своєчасно не звернувся до державної служби ветеринарної медицини. Всього загинуло 15 голів свиней.

До цього часу випадків АЧС на території Кіровоградської області не було зареєстровано. З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС заплановано проведення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Олександрійській райдержадміністрації, рішенням якої буде затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зону захисту та нагляду.

Для координації дій в Кіровоградську область виїхали спеціалісти Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. В осередку виявлення захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus