Фермери можуть самостійно експортувати продукцію — думка

7 липня 2016 114 0
Андрій Ставніцер, генеральний директор «ТІС-Зерно»
biz.liga.netАндрій Ставніцер, генеральний директор «ТІС-Зерно»

В Україні є фермерські господарства, які могли б здійснювати експортні відвантаження за кордон, але більшість з них просто бояться це робити. Про таке під час зернової конференції Grain Ukraine 2016 розповів генеральний директор «ТІС-Зерно» Андрій Ставніцер, пише latifundist.com.

Зупиняє те, що для експорту своєї продукції потрібно створювати спеціальні відділи (логістики, фрахту, торгівлі тощо). Утім, молодим фермерам Андрій Ставніцер радить позбутися страху.

«Є така штука, як контейнерна відправка. Весь ризик обчислюється навіть не сотнями тонн, а просто тоннами. В 1 контейнер вміщається 20-25 т чогось. Почніть з контейнерної відправки. Продайте 10 контейнерів в Індію, потім — 10 контейнерів в Китай. Продайте пшеницю, ріпак, льон. Спробуйте подивитися, що з цього вийде», — говорить Андрій Ставніцер.

Для торгівлі контейнерними партіями головне мати відділ продажу, який буде безпосередньо працювати з кінцевим покупцем.

«У цьому найбільша фішка. Ти продав в Індію, цей контейнер поїхав, там його швидко вивантажили в порту, доставили на ферму, на місці фермер його відкрив і згодував худобі. Все, не треба мучитися», — резюмує він.

Виконано за допомогою Disqus