Владислава Рутицька йде з Мінагропроду

13 липня 2016 98 0
Владислава Рутицька, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції
Kurkul.comВладислава Рутицька, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції

Владислава Рутицька завершує роботу на посаді заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції і продовжить свою роботу у якості радника Міністра та керівника проектів, які захищають інтереси українських виробників на іноземних ринках. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

За словами самої Владислави Рутицької, вона задоволена своєю роботою у міністерстві, але залишає свою посаду, щоб продовжувати допомагати українському агросектору посилювати позиції на міжнародних ринках.

«Європейська і міжнародна інтеграція – це напрямок, який обрано як для нашої галузі, так і для всієї країни. Україна – один із топових експортерів аграрної продукції у світі та, зокрема, на ринку ЄС. І в цьому є також заслуга нашої команди. Наразі досвід розвитку експорту і диференціації стратегії присутності на світових ринках нашого сільського господарства є прикладом для багатьох наших підгалузей економіки. Ми будемо активно розвивати це і далі», — підсумувала Владислава Рутицька.

Нагадаємо, Владислава Рутицька була призначена заступником Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції 17 вересня 2014 року в Уряді Арсенія Яценюка. Після призначення нового уряду 14 квітня 2016 року вона залишилася працювати у команді Міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового.

Виконано за допомогою Disqus

+ 27° ... + 15°

Вітер

1.3м/с

Опади

0.7мм

Вологість

64%