CLAAS продемонструвала трактори на Тернопільщині

19 липня 2016 94 0
CLAAS провела демопоказ техніки
FacebookCLAAS провела демопоказ техніки

Офіційний дилер CLAAS у Західному регіоні України ТОВ «Компанія «ЛАН» провела демопоказ тракторів на Тернопільщині, повідомляє Тraktorist.ua, посилаючись на повідомлення компанії у Facebook.

Трактори показували на полі господарства «Воля 2000» у с. Перемилів, Гусятинського району.

AXION 950 (405 к.с.) працював із 8-корпусним плугом OPALL-Agri. Обидві машини вже два сезони працюють у господарстві «Воля-2000», то ж відгук керівника господарства Володимира Дідури про роботу техніки був позитивним, і наразі господарство підбирає собі інший трактор меншої потужності для різноманітних робіт із невеличким обладнанням.

Найбільш захоплюючою була демонстрація малого трактора ARION 640C потужністю 155 к.с. із 5-корпусним плугом австрійського виробника Vogel&Noot.

Голова ПП «Качан» з Козівського району Роман Кіндзерський приїхав на показ, аби переконатися у технічних можливостях трактора ARION 640 C, адже землі господарства розташовані та невеличких ділянках, а рельєф місцевості дуже нерівний — найкращі умови для роботи саме такого трактора.

«Такі невеличкі демопокази дають можливість побачити трактор у роботі саме на наших землях, сісти у кабіну та проїхатися за кермом, почути відгуки користувачів, що допоможе обрати потрібну машину для господарства», — зазначив він.

Виконано за допомогою Disqus

+ 21° ... + 16°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

61%
Матеріали за темою