Аграрії семи областей України завершили жнива

12 серпня 2016 92 0
Найбільший вал зерна намолотили у Одеській області
123rf.comНайбільший вал зерна намолотили у Одеській області

Сім областей України уже завершили жнива, повідомив в інтерв’ю «ТРК «Київ» директор департаменту землеробства та технічної політики в агропромисловому комплексі Володимир Топчій, пише прес-служба Мінагропроду.

«Завершено збирання ранніх зернових у Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Одеській, Херсонській Вінницькій та Полтавській областях», — зазначив він.

За його словами, найбільший вал зерна намолотили у Одеській області — 3,8 млн т, Вінницькій – 3 млн т, Харківській – 2,6 млн т, Запорізькій – 2,5 млн т, Дніпропетровській – 2,4 млн т та Миколаївській – 2,3 млн т», — сказав Володимир Топчій.

«На 11 серпня валовий збір зернових культур та зернобобових склав 37 млн т. На відповідну дату минулого року було 35 млн т. Відповідно показник урожайності наразі 39 ц/га, минулорічний показник 36 ц/га», — зазначив директор департаменту землеробства.

Як повідомив Володимир Топчій, валовий збір зерна у 2016 р. в Україні очікується у межах 61 млн т.

«Це повністю задовольнить внутрішні потреби та продовольчу безпеку держави, також збережеться хороший потенціал ресурсів для поставки на зовнішній ринок», — додав посадовець.

Виконано за допомогою Disqus

+ 16° ... + 7°

Вітер

3.2м/с

Опади

2.4мм

Вологість

49%