Іллінецький цукрозавод збільшить виробничі потужності

30 серпня 2016 60 0
Іллінецький цукровий завод до кінця року планує виготовити понад 35 тис. т цукру
swclub-spb.ruІллінецький цукровий завод до кінця року планує виготовити понад 35 тис. т цукру

Іллінецький цукровий завод (Вінницька область) до кінця року планує виготовити понад 35 тис. т цукру та переробити близько 250 тис. т буряків, повідомив директор ТОВ «Іллінецький цукровий завод» Віктор Юр, пише прес-служба Вінницької облдержадміністрації.

«У наших планах також збільшення виробничих потужностей з 2 тис. т цукру на добу до 3 тис. т. Для цього ми маємо 450 висококваліфікованих робітників, що є основним надбанням підприємства. Наш завод першим в Україні запустив виробничі потужності та першим виготовив цукор нового урожаю 2016 р. Запуск заводу відбувся у суботу, 20 серпня», — заявив підприємець.

Віктор Юр поділився технологічними досягненнями заводу, зокрема повідомив про реконструкцію теплової схеми з впровадженням схеми приготування стандарт-сиропу, заміну центрифуги та іншого обладнання на більш сучасне та економічно рентабельне.

«Коли ми у 2003 р. вирішили інвестувати у підприємство, перед нами стояло завдання не просто зберегти підприємство, а й поступово впроваджувати проекти з модернізації обладнання, покращенням умов праці. І вже є результати проведеної роботи, підприємство починає експортувати продукцію і користується значним попитом за кордоном, але це лише початок», — зазначив інвестор підприємства Олександр Паньков.

Крім того, інвестор повідомив, що особлива увага звертається на енергоефективність та охорону навколишнього середовища, адже ці питання є досить актуальними.

Виконано за допомогою Disqus