На Черкащині запрацював Всеукраїнський аграрний кооператив

31 серпня 2016 112 0
розпочав роботу Всеукраїнський аграрний кооператив
worldbicyclerelief.orgрозпочав роботу Всеукраїнський аграрний кооператив

У Монастирищенському районі Черкаської області розпочав роботу Всеукраїнський аграрний кооператив, пише прес-служба Асоціації тваринників України (АТУ).

Ініціатива створення об’єднання належить Асоціації тваринників України, за підтримки якої і вдалося втілити в життя цей проект. Завдяки кооперації у селян з’явився шанс збільшити прибуток від утримання корови.

«Свою діяльність кооператив розпочав із сіл Монастирищенського району, де корову тримають мало не у кожному господарстві. Проаналізувавши усі основні потреби населення стосовно утримання корови й виробництва молока, фахівці АТУ розробили 6 програм, доступних членам Всеукраїнського аграрного кооперативу. Усі вони пропонують вигідні умови генетичної роботи, ветеринарного обслуговування, годівлі тварин та збуту молока», — сказано у повідомленні.

Приєднавшись до кооперативу, учасник може розпочати власний бізнес при мінімальному стартовому капіталі (програма «Корова в молоду сім’ю»), отримати прибуток, відгодувавши теля до 1-місячного віку (програма «Відгодівля бичка», «Золота теличка»). Ті, в кого вже є корова, можуть здавати молоко у рамках програми «Прибуткове молоко» за цінами, вищими ринкових.

«Також передбачена можливість підвищити продуктивність корови та якісні показники молока (вміст жиру та білка) завдяки відгодівлі тварин збалансованими кормами, які Кооператив надаватиме за спеціальними вигідним цінами (програма «Прибуткова годівля корів»). А програма «Домашнє подвір’я» дозволяє отримати додатковий прибуток від вирощування свиней, птиці і кролів також завдяки використанню збалансованих кормів, наданих Кооперативом за спеціальними цінами», — йдеться у повідомленні.

Крім того, учасникам всіх програм Кооператив надаватиме безкоштовне осіменіння корів спермою високопродуктивних бугаїв всесвітньо відомої генетичної компанії AltaGenetics, ветеринарні препарати і ветсупровід за зниженими цінами, а також проводитиме безкоштовне навчання для населення щодо сучасних методів годівлі й утримання.

«Важливим також є той факт, що членство у кооперативі надає свого роду «стартовий» капітал. Можливо отримати корову у кредит, а розраховуватися не живими грошима, а молоком. А це – чимала допомога. Погодьтеся, дуже важко знайти відразу велику суму грошей на придбання корови.Особливо, молодій сім’ї, яка тільки починає вести господарство. Сподіваємось, такі програми стимулюватимуть молодих людей не шукати щастя й заробітків у містах, а залишатися в селі і займатися фермерством», — зазначила голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар.

Також додається, що на сьогодні вже багато селян підхопили ідею вступу до Всеукраїнського молочного кооперативу і почали співпрацю. Активна позиція людей – запорука того, що ініціатива стане успішною, й українські села почнуть відроджуватися.

Виконано за допомогою Disqus

+ 33° ... + 16°

Вітер

1.1м/с

Опади

0мм

Вологість

64%