Аграрії вимагають від Гройсмана навести лад із цінами на добрива

1 вересня 2016 98 0
Аграрні асоціації проти імпортних мит на добрива
inthemine.com.brАграрні асоціації проти імпортних мит на добрива

Представники аграрних об’єднань України вкрай стурбовані ситуацією, що склалася на вітчизняному ринку мінеральних добрив, тому закликають провести антимонопольне розслідування та накласти штрафні санкції на учасників цінової змови. Саме така позиція викладена у відкритому листі від представників аграрних асоціацій до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, повідомляє «Українська аграрна конфедерація» (УАК).

«На нашу думку, ситуація, коли внутрішні ціни на цю продукцію помітно перевищують експортні, є неприпустимою ані з погляду економічних міркувань, ані з точки зору здорового глузду. Логічно, що при експорті виникає низка додаткових витрат, у тому числі й на логістику, а тому ціни всередині країни мають бути нижчими за експортні, як це відбувається, наприклад, з зерновими, бобовими та технічними культурами», — зазначено у зверненні.

Також громадськість просить скасувати антидемпінгові мита на аміачну селітру та не вводити додаткових мит на карбамід та карбамідно-аміачну суміш.

Інтереси галузі у цьому питанні представили такі громадських організації як ВГО «Українська аграрна конфедерація», асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», «Асоціація фермерів та приватних землевласників України», ГС «Аграрний союз України», ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада».

Виконано за допомогою Disqus