Росія. Фермери звернулися до Путіна після розгону тракторного маршу

1 вересня 2016 30 0
Фермери записали відеозвернення до Президента Росії
news.online.uaФермери записали відеозвернення до Президента Росії

Кубанські фермери записали відеозвернення до Президента Росії Володимира Путіна після розгону тракторного маршу, повідомляє «Зерно Он-Лайн».

У посланні фермери стверджують, що «на Кубані — свавілля, переділ землі, незаконні рішення суду».

На їхню думку, повинна бути створена якась комісія, яка розібралася б у ситуації, що склалася.

«У Краснодарському краї склалася така ситуація, що всюди кричать з високих трибун, що малий бізнес повинен розвиватися, однак на ділі цього немає», — йдеться у зверненні.

За словами його авторів, великі агрохолдинги починають душити дрібних фермерів, не дають розвиватися, і їм у цьому допомагають адміністрації району, прокуратура і суди.

«Наше одне прохання до Володимира Володимировича Путіна — звернути увагу на кубанські села, розібратися і допомогти, тим хлопцям, яких після тракторного маршу всіх прикрили за незаконними протоколами і рішеннями суду», — додають фермери.

У зверненні також йдеться про те, що про те, що вони неодноразово заявляли у правоохоронні органи, однак реакції не було.

Колона тракторів стартувала у Москву зі станиці Казанської Краснодарського краю у кінці серпня. 22 серпня поліція припинила тракторний пробіг біля Ростова-на-Дону, а 23 серпня фермерів було затримано, а згодом заарештовано.

Виконано за допомогою Disqus