Фермери Рівненщини відвідали День поля по овочівництву

5 вересня 2016 100 0
У фермерському господарстві на Рівненщині пройшов День поля по овочівництву
livestrong.comУ фермерському господарстві на Рівненщині пройшов День поля по овочівництву

На базі фермерського господарства «Вілія», що у селі Милятин Острозького району (Рівненська область), пройшов День поля, пише прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

Цьогорічною темою аграрного дня стало овочівництво.

«Учасниками виїзного заходу стали 20 голів фермерських господарств, котрі спеціалізуються на вирощуванні овочевих культур», — сказано у повідомленні.

Голова ФГ «Вілія» Микола Муляр ознайомив з діяльністю свого господарства. Так, майже 200 га землі зайнято під овочевою сівозміною, де вирощується городина широкого асортименту. В господарстві є тепличний комплекс, там спочатку доглядають за розсадою овочевих культур, а згодом за огірками.

«Господарство застосовує сучасні технології. Зокрема, використовують високоякісний насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин. Фермером закуплено холодильне обладнання, яке допомагає гарантовано зберігати в овочесховищі городину цілий рік. Важливим заходом є встановлення крапельного зрошення, що дасть змогу підживлювати вологою рослини в засушливий період», — зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Надія Переходько.

Також додається, що на господарському дворі ФГ «Вілія» демонструвалась виставка овочевих культур фермерських господарств «Вілія» Острозького, «Влада» Млинівського та «Бескіди» Дубенського районів.

«Фермери області ознайомилися з найкращими досягненнями органічного землеробства, поспілкувалися між собою та поділилися досвідом», — підсумовується у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus

+ 19° ... + 5°

Вітер

3.1м/с

Опади

0мм

Вологість

44%