На Львівщині за два роки створено 25 сімейних ферм

9 вересня 2016 102 0
На Львівщині втілюють проект «Розвиток молочного бізнесу в Україні»
no.orgНа Львівщині втілюють проект «Розвиток молочного бізнесу в Україні»

На Львівщині обговорили реалізацію в області проекту Львівської аграрної дорадчої служби «Розвиток молочного бізнесу в Україні», про це повідомила прес-служба департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА на своїй сторінці в Facebook.

8 вересня відбулася зустріч заступника директора департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Людмили Гончаренко з фермерами, головами окремих сільських та селищних рад, де реалізується проект.

Директор Львівської аграрної дорадчої служби Іван Паньків розповів учасникам зустрічі про основні етапи реалізації проекту та створення сімейних ферм в області.

«У 2015 р. створено 5 ферм сімейного типу, а у 2016 р. – близько 20 сімейних ферм», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що Людмила Гончаренко розповіла учасникам зустрічі про основні етапи реалізації Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва у Львівській області у 2016 р. і передбачені для цього фінансові ресурси на цей рік у сумі 8,5 млн грн. Заступник директора також наголосила на можливостях розширення участі агроформувань області у реалізації перспективних проектів розвитку, зокрема в межах об’єднаних територіальних громад на Львівщині.

Виконано за допомогою Disqus