У СНАУ обговорили майбутнє аграрної освіти в Україні

14 вересня 2016 101 0
У СНАУ проведене розширене засідання Ради з питань аграрної освіти
sau.sumy.uaУ СНАУ проведене розширене засідання Ради з питань аграрної освіти

У Сумському національному аграрному університеті (СНАУ) 13 вересня було проведене розширене засідання Ради з питань аграрної освіти при Міністерстві освіти і науки України, пише прес-служба СНАУ.

За словами голови Ради генерального директора «Індустріальної молочної компанії» Алекса Лісіттси, наразі триває спільна робота аграрного бізнесу та навчальних закладів із створення Єдиної інформаційної платформи практичного навчання студентів, а також стажування науково-педагогічних працівників у найкращих агроформуваннях України.

«Однією зі своїх головних завдань ми вбачаємо популяризацію сільського господарства серед населення України і вже провели декілька знакових проектів. Таким, зокрема, є Всеукраїнський конкурс на «Неймовірні села України — 2016», покликаний сприяти розвитку дрібного й середнього бізнесу на селі, популяризувати життя в сільській місцевості та привернути увагу до історико-культурної спадщини українського села. Також цікавим проектом ми вважаємо створення агропарку розваг «Кукулабія» з лабіринтом у кукурудзяному полі площею 40 тисяч кв.м. Опікуючись проблемами студентів, ми започатковуємо бізнес-стипендії для студентів аграрних вишів», — зазначив у вітальній промові Алекс Лісіттса.

Заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Подопригора говорив про співпрацю влади з Сумським національним аграрним університетом: так, спільно зі СНАУ наразі створюється startup-центр, що надаватиме допомогу підприємцям, задіяним у галузі переробки; спільним проектом є й відкриття у Сумському НАУ магістерського курсу «Регіональний менеджмент».

«Аграрна освіта сьогодні є запорукою правильного підбору управлінських кадрів та формування управлінських процесів, від чого зрештою залежить стан агропромислового комплексу України», — зазначила у своїй промові заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

Також додається, що під час проведення засідання відбулося підписання договору про співпрацю між компанією «ІМК», ПСП «Слобожанщина-Агро» та Сумським національним аграрним університетом.

Виконано за допомогою Disqus

+ 25° ... + 17°

Вітер

2.9м/с

Опади

8мм

Вологість

67%