Pöttinger представила модернізовані «хіти» на ІнтерАГРО 2016

15 листопада 2016 92 0
Модифікована дискова борона Terradisc з катком-тандемом Conoroll (на передньому плані)
Traktorist.uaМодифікована дискова борона Terradisc з катком-тандемом Conoroll (на передньому плані)

Компанія Pöttinger представила на «ІнтерАГРО 2016» тільки перевіренні часом моделі.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив експерт технологічної підтримки компанії «Pöttinger-Україна» Володимир Мірненко.

За словами представника компанії, на стенді Pöttinger представлені найкращі зразки техніки для обробітку грунту, посіву та заготівлі кормів. Серед представників останньої категорії на заході можна було побачити косарку Novocat Х8, яка агрегатується з трактором від 270 к.с.

«Ця модель відрізняється від основних конкурентів легкістю ходу, невисокою > вимогою до потужності трактора і неймовірною продуктивністю – одна така косарка може скошувати 10 га/год., 100 га за зміну», — розповідає Володимир Мірненко.

Другим «хітом» на стенді компанії, що представляє кормозаготівельну техніку є причеп-підбирач Jumbo, який може виконувати безліч функцій, а на заході слугував кімнатою для перемовин та міні-кафе.

«Причеп багатофункціональний. Основна функція – це заготівля сінажу. На заготівлі сінажу цей причеп повністю замінює комбайни і чотири вантажівки, притому витрачає в 2 рази менше дизелю, забезпечує оптимальну структуру при нарізці і практично нульові втрати листочків. Друга функція, яку може виконувати цей причеп – при заготівлі кукурудзяного силосу чи прямого підбору сінажу, він використовується як звичайний причеп, спокійно перевозячи 20-22 т. Третій момент, де причеп може використовуватися – він може підбирати солому і перевозити 5-7 т», — описує модель Володимир Мірненко.

За словами представника Pöttinger-Україна, один український фермер навіть перевозив корів в такому причепі і цей спосіб використання машини вразив спеціалістів компанії з усього світу.

Причеп обладнано роботизованою системою заточування ножів, яка отримла золоту медаль на минулорічній Агрітехніці в Гановері. Ця система дозволяє заточити всі ножі причепа за 20-25 хвилин і машина зможе продовжувати повноцінну роботу. Якщо гооврити про грунтообробну та посівну техніку, то вона на стенді компанії була представлена дисковою бороною Terradisc, яка в цьому році отримала кілька модифікацій.

Перше оновлення — система для підсіву седератів та внесення добрив, що дозволяє проводити ці операції одночасно з лущенням стерні. Цю систему тестували на 60 господарствах по всій території України. Друга новинка — це кросборд, який встановлюється перед дисковою бороною. Третя модифікація — каток-тандем Conoroll, за який компанія отримала відзнаку в конкурсі іновацій ІнтерАГРО. Цей каток може одночасно бути налаштований і для якісного лущення стерні, і для передпосівного обробітку.

Другий представник посівної техніки — посівний комплекс Terrasem, обладнаний незалежною гідравлічною системою, та здатний проводити якісну сівбу на високих швидкостях.

«Це універсальний посівний комплекс, він може висівати від 0,5 кг/га до 450 кг/га. Єдина культура, яку він не може сіяти – це зернова кукурудза. Всі інші культури цим посівним комплексом сіють. До речі, ми маємо вже 6-річний позитивний досвід посіву соняшника нашими посівними комплексами суцільного посіву на міжряддя 12,5 см. Це порівняно новинка і результати доволі непогані», — ділиться досвідом Володимир Мірненко.

Третє знаряддя грунтообробно-посівної лінійки Pöttinger, яке представлено – це плуг Servo 6.50. Він також отримав невеличку новинку – антипробуксовочну систему, яка зменшує тимчасову пробуксовку і економить до 10% палива.

Виконано за допомогою Disqus