Мінагропрод відібрав керівників для 30 підприємтсв

26 липня 2015 42 0
Мінагропрод відібрав керівників для 30 підприємтсв
Latifundist.comМінагропрод відібрав керівників для 30 підприємтсв

Шляхом відкритого конкурсного відбору 29 державних підприємств, підпорядкованих Міністерству аграрної політики та продовольства України, отримали директорів. Про це повідомила начальник відділу кадрового забезпечення АПК Ірина Гнутова, йдеться в повідомленні міністерства.

Наразі тривають конкурси на заміщення посад директорів 36 ДП, серед яких стратегічні ДП «Укрспирт», ДПЗКУ. Крім того, вакантні посади керівників ще 13 компаній.

«Конкурси відкриті. Закликаємо всіх бажаючих пропонувати свої кандидатури. Це дуже відповідальна робота, особливо враховуючи занепад, в якому знаходиться більшість державних підприємств. Так що при відборі перевага віддається тим кандидатам, які мають не тільки успішний досвід керівника, а й антикризового менеджера », — повідомила Ірина Гнутова.

В цілому, конкурси планується провести по всіх підпорядкованих Міністерству підприємствах. Конкурсні пропозиції переможців відбору враховуються в контракті. Невиконання задекларованих показників може бути підставою для подальшого звільнення директорів.

«Ми намагаємося поєднати кращі практики управління персоналом, які існують в бізнесі та державній службі. Вводимо нові підходи до пошуку фахівців, оцінці їхньої роботи, навчання та підвищення кваліфікації. До відбору залучаємо незалежних рекрутерів. Це гарантує неупередженість і виключає корупцію », — сказала Ірина Гнутова.

Виконано за допомогою Disqus

+ 27° ... + 15°

Вітер

2м/с

Опади

0мм

Вологість

38%