Мінагропрод розвиватиме сімейні ферми — Лапа

29 липня 2015 60 0
Володимир Лапа, заступник міністра аграрної політики та продовольства України
МінагропродВолодимир Лапа, заступник міністра аграрної політики та продовольства України

Мінагропрод у 2016 р. планує реалізувати два пілотних проекти з розвитку сімейних ферм. Про це в інтерв’ю швейцарському фінансовому телеканалу «Dukascopy TV» повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Лапа, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Ми знайомились із досвідом Європейського Союзу, де малий бізнес підтримують спеціальними програмами для сімейних ферм. Відповідну норму заклали в нову редакцію закону про держпідтримку сільського господарства», — сказав посадовець.

За його словами, наступного року планується реалізувати два пілотних проекти із залучення коштів не лише державного і місцевих бюджетів, але і підтримки з боку донорів, а також фінансування приватного бізнесу.

«У деяких випадках приватний бізнес зацікавлений у фінансуванні сімейних ферм, зокрема переробні компанії готові інвестувати в сировинну зону. Об’єднання усіх цих фінансових чинників дозволить аграріям отримати надійний доступ до фінансування та інвестицій», — зауважив Володимир Лапа.

Виконано за допомогою Disqus

+ 33° ... + 16°

Вітер

1.3м/с

Опади

0мм

Вологість

43%
Матеріали за темою