Реклама

На Житомирщині відшкодували 3,8 млн грн втрат сільськогосподарського виробництва

24 січня 2017 84 0
Місцеві ради області вже накопичили 24 млн грн від відшкодувань втрат сільгоспвиробництва
pixabay.comМісцеві ради області вже накопичили 24 млн грн від відшкодувань втрат сільгоспвиробництва

Землевпорядники Житомирщини у 2016 р. нарахували 3,850 млн грн відшкодування втрат сільсько та лісогосподарського виробництв. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

Суб’єкти господарювання перерахували до бюджетів усіх рівнів Житомирської області кошти на суму 4,104 млн грн (з урахуванням виплат, нарахованих за минулі періоди).

«Кошти, що вже надійшли до бюджетів Житомирщини, частково використані на проведення нормативної грошової оцінки земель – 879,5 тис. грн, впровадження заходів з охорони земель – 818,5 тис. грн, роботи з інвентаризації земель – 446,2 тис. грн», — говориться у повідомленні.

На сьогодні на спеціальних рахунках місцевих рад накопичені надходження від відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв (з урахуванням минулих періодів) становлять 24,213 млн грн.

Нагадаємо, відшкодуванню підлягають втрати сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників як основного засобу виробництва в сільському і лісовому господарстві внаслідок вилучення (викупу) їх для потреб, не пов’язаних із сільськогосподарським та лісогосподарським виробництвом.

Виконано за допомогою Disqus