UkrUP проведе великий часниковий форум

22 лютого 2017 316 0
Учасники дізнаються як організувати всі процедури вирощування цієї культури, щоб отримати якісний врожай
pixabay.comУчасники дізнаються як організувати всі процедури вирощування цієї культури, щоб отримати якісний врожай

Часниківники зі всієї України вже вдруге зберуться на спільну конференцію, яку організовує Кооперація виробників часнику УкрАП (UkrUP). Учасники матимуть змогу дізнатися як правильно організувати всі процедури вирощування цієї культури, щоб отримати якісний врожай.

Про це повідомляє прес-служба організації.

Спеціалісти розкажуть про європейський досвід використання хімічних засобів захисту на цих рослинах, а фахівці із агролабораторій — як вчасно помітити ураження часнику хворобами чи шкідниками, щоб підібрати максимально ефективний план «лікування».

Під час заходу відбудеться круглий стіл, за яким зберуться науковці з провідних аграрних навчальних закладів України. Учасники круглого столу розкажуть фермерам, на які сорти часнику їм слід звернути увагу, враховуючи тип ґрунту і кліматичні умови у їхньому регіоні.

Цікаво, що на захід запрошені не лише українські фермери, а й їх колеги з Іспанії, яка є європейським лідером з вирощування часнику. Іноземні колеги поділяться з нашими часниководами своїми секретами успіху та розкажуть як налагодити продаж своєї продукції.

«Часник — це нішева культура, яка вже котрий сезон поспіль викликає підвищений інтерес з боку українських фермерів. В першу чергу це пов'язано з високою вартістю цього продукту і нездатністю вітчизняної продукції наповнити наш ринок. Зацікавленість у придбанні українського часнику виявляють і європейські трейдери, оскільки в ЄС також склалися високі ціни на цей продукт. Однак українським виробникам і постачальникам не вистачає якості часнику і стабільних обсягів продукції. Саме на вирощування якісного товарного часнику і націлена робота», — повідомляють організатори Другого форуму часниківників UkrUP.

Під час форуму ви дізнаєтесь: «Як правильно поливати часник?», «Як забезпечити його гарний товарний вигляд?», «Як налагодити експорт часнику в ЄС?», «Як правильно обрати посадковий матеріал і технічні рішення для його вирощування?» тощо.

Форум відбудеться 4-5 березня у готелі «Верховина» м. Київ. Детальну інформацію та програму заходу шукайте тут.

Людмила Лутицька, Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus