AGCO збільшила об'єм продажів на 7%

1 березня 2017 59 0
Трактор Massey Ferguson 8690
Kurkul.comТрактор Massey Ferguson 8690

Об’єм продажів AGCO протягом останніх трьох місяців 2016 р. зріс до $2,1 млрд, що складає 6,9%. А загальна сума продажів цього року склала $7,4 млрд, повідомляє Traktorist.ua.

Порівняно з 2015 р. загальна сума продажів зменшилася приблизно на 0,8%.

Президент та СЕО AGCO Мартін Ріхенхаген сказав, що останній рік був важким через тривале послаблення попиту на глобальному ринку сільськогосподарського обладнання.

«Рекордний урожай зернових у США та екологічно чисте рослинництво у Європі та Бразилії призвели до збільшення запасів зерна та нижчих цін на сировину», — прокоментував керівник.

В результаті цього компанія відчула незначне зниження попиту на обладнання на всіх великих ринках. У Північній Америці спад продажів був найбільш помітним у секторі пропашних культур та професійної заготівлі сіна, а також значно впали роздрібні продажі високопотужних тракторів, комбайнів та обладнання для зберігання та обробки зерна.

«Спад споживацького попиту в галузі з рівня 2015 р. у Західній Європі був менш помітний. Низькі ціни на молоко від виробників молочної продукції знизили попит, в той час як сектор землеробства також залишився слабким через нижчі ціни на сировину», — додав Мартін Ріхенхаген.

Об’єми продажів у Європі, Африці та на Середньому Сході зросли на 3,5% за минулий рік, порівняно з 2015 р. Це зростання було обумовлене перевагами від придбань та зростанням у Великобританії та Скандинавії, і було компенсоване спадом у Африці, Німеччині та Франції. Глава AGCO говорить, що менший урожай пшениці негативно вплинув на споживацький попит у Франції, особливо у другій половині року.

В компанії очікують, що зниження попиту в Північній Америці та Європі цього року буде частково компенсоване зростанням у Південній Африці, а об’єми продажів у 2017 році залишаться на рівні приблизно $7,4 млрд.

Виконано за допомогою Disqus