Шість порад для фермерів на час посівної

10 березня 2017 160 0
Для своїх читачів kurkul.com зібрав кілька порад на час посівної
kurkul.comДля своїх читачів kurkul.com зібрав кілька порад на час посівної

Із приходом весни та настанням сприятливих умов у підприємствах сільського господарства розпочинаються весняно-польові роботи. Аграрії зазвичай готуються до цього процесу завчасно й дуже ретельно.

Для своїх читачів Kurkul.com зібрав кілька порад на час посівної:

1) Якщо ви ще не почали весняно-польові роботи, то приступите до них найближчим часом. І вочевидь, ви вже обрали технологію, за якою будете вирощувати майбутній урожай. Але якщо у вас виникли проблеми із застрахованими посівами, варто неодмінно звернутися до страхової компанії, аби отримати компенсацію. Саме тому фахівці радять оформити страховий поліс, аби убезпечити себе і майбутній урожай від неприємних наслідків.

Нещодавно ми писали про «гіркий» досвід фермера з Харківщини, у якого на полі оселилися лебеді

2) Ще раз перевірте готовність своєї техніки. Якщо ваш парк потребує оновлення, пам’ятайте: тепер можна отримати до 20% компенсації на придбання сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва.

Читайте по темі: Компенсацію на купівлю сільгосптехніки українського виробництва збільшили до 20%

3) Агрономи радять підживлювати посіви за два-три дні до відновлення вегетації. На сьогоднішній день більшість господарств вже почали підживлення. Тож фахівці рекомендують робити це рано зранку, коли грунт ще трохи підмерзлий.

4) Хворобам і гризунам — бій! Продумайте, як краще захистити свої посіви від захворювань і шкідників. А краще — проконсультуйтеся з колегами й експертами.

5) Будьте дуже уважними у виборі засобів захисту: в Україні чверть ринку ЗЗР становлять фальсифікати. Використовуйте лише перевірені засоби з сертифікатами відповідності.

Про міжнародну Програму протидії фальсифікованим ЗЗР ми теж писали: В Україні реалізують міжнародний проект із протидії фальсифікованим ЗЗР

6) Пам’ятайте: здоровий і щасливий фермер може зробити набагато більше, ніж його колега, який постраждав під час весняно-польових робіт. Проведіть інструктаж серед своїх колег та дотримуйтеся техніки безпеки під час роботи з мінеральними добривами, гербіцидами, протруювачами та сільськогосподарською технікою.

Якщо маєте власні ідеї-поради, поділіться з нами та своїми колегами в коментарях!

Вдалої посівної!

Щиро Ваш, Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus