Японські компанії мають намір інвестувати в АПК України – Трофімцева

16 березня 2017 105 0
Ольга Трофімцева, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції
Kurkul.comОльга Трофімцева, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева заявила, що основні напрямки співпраці між Україною та Японією – переробна галузь, інфраструктура та логістика, органічне виробництво та впровадження інноваційних технологій в українському аграрному секторі, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Сьогодні український агарний сектор розвивається дуже динамічно та має багато підсекторів для розвитку спільних бізнес-проектів, а також для інвестиційного співробітництва між українськими та японськими партнерами. Наприклад, це розвиток українського органічного виробництва, впровадження ІТ-технологій, модернізація інфраструктури, а також усі напрямки розвитку переробної галузі. Ми дуже раді вітати японський бізнес в Україні. Це чудове продовження діалогу між нашими країнами після візиту урядової делегації України до Токіо у листопаді минулого року. Сподіваємось, що така активна співпраця буде продовжуватися й надалі», – зазначила заступник міністра.

Ольга Трофімцева наголосила, що за оцінками експертів найпривабливішими для інвестицій є такі підгалузі українського АПК: впровадження інноваційних технологій, розвиток «розумних ферм» (smart farming), зеленого туризму, кондитерська промисловість, виробництво та переробка червоного м'яса птиці, а також збільшення асортименту української агропродукції.

«Виробництво органічної продукції в Україні є одним з найбільш перспективних напрямків. Зацікавленість цією галуззю виробництва спостерігаємо не тільки серед українських малих та середніх виробників, але й серед великих агрохолдингів», — підсумувала Ольга Трофімцева.

Виконано за допомогою Disqus