Три молочні комбінати продадуть через банкрутство

26 травня 2017 103 0
Кредити, у забезпечення за якими передано три комбінати з виготовлення молочної продукції, виставлено на перші торги
kievvlast.com.uaКредити, у забезпечення за якими передано три комбінати з виготовлення молочної продукції, виставлено на перші торги

Аукціон із продажу прав вимоги за кредитами юросіб, у забезпечення за якими передано три комбінати з виготовлення молочної продукції, відбудеться 13 червня у системі «ProZorro.Продажі», повідомили на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Одним лотом на аукціон виставлено права вимоги за п’ятьма кредитами двох пов’язаних між собою юридичних осіб.

Одна з компаній-позичальників донедавна була одним із найбільших експортерів сухим молочних продуктів. Асортимент продукції — казеїн, казеїнати, сухе молоко та суміші на його основі тощо.

Інший позичальник — компанія, що вела господарську діяльність у сфері вантажних транспортних перевезень, у тому числі — поза межі України.

На сьогодні компанії-позичальники визнані банкрутами.

На початок лютого 2017 р. загальна заборгованість за договорами (тіло та відсотки) склала 555,99 млн грн.

При цьому у заставі банку — одразу три діючі комбінати з виготовлення молочної продукції та обладнання четвертого комбінату.

Зокрема, у забезпечення за договорами передано:

  • приміщення заводу (загальною площею 5,98 тис. кв. м), що складається з головного корпусу (5,13 тис. кв. м), склад (0,47 тис. кв.м), їдальня (0,27 тис. кв. м), насосна станція, гараж та обладнання, що знаходиться за у м. Березівка Одеської області;

  • комплекс нерухомого майна (3,31 тис. кв. м), у тому числі основний корпус, майно та обладнання заводу, що заходиться у м. Мала Виска Кіровоградської області;

  • адміністративні та виробничі будівлі (головний корпус, бокси, компресорна, гараж, склади, котельня) за адресою м. Заліщики Тернопільської області.

Також у заставі банку — 13 одиниць рухомого майна: напівпричепи рефрижератори, напівпричепи контейнеровози, вантажні сідлові тягачі тощо.

Кінцевий термін прийому заявок на участь у торгах — 12 червня 2017 р.

Виконано за допомогою Disqus