Без молока другого сорту підвищиться безпека споживачів — експерт (ОПИТУВАННЯ)

13 червня 2017 108 0
Молоко другого сорту
ck.ck.uaМолоко другого сорту

Відмовивишись від молока другого сорту, харчова безпека українців стане якіснішою. Таку думку висловила експерт Асоціації виробників молока Олена Жупінас після засідання робочої групи щодо розвитку молочної галузі, йдеться на сайті AgroStory.

За її словами, переробники поступово відмовляються приймати молоко другого сорту.

Під час засідання спеціалісти галузі, представники зацікавлених органів виконавчої влади, галузевих асоціацій, громадських спілок та наукових закладів обговорювали проблему розвитку молочної галузі на період до 2022 р. Були розглянуті зміни до техрегламенту по молоку, а саме питання відмови від молока другого сорту.

«Рішення відмовитися від такого молока — один із способів адаптації законодавства України до вимог ЄС. Однак, сама процедура не є категоричною та має перехідний період до 5 років, який надасть можливість впорядкувати збір та наладити контроль такого молока», — наголосила експерт.

З 1-го січня 2018 р. вступлять в дію зміни до ДСТУ. Відтак, залишиться лише три сорти молока: екстра-клас, вищий і перший. Це означає, що молоко другого сорту або несортове не буде надходити на переробні підприємства.

Виконано за допомогою Disqus