Kurkul search sub header Created using Figma

США. Мінсільгосп знижує прогнози виробництва молока у 2017/18 рр.

60
0
Молочна ферма
Kurkul.comМолочна ферма

У звіті «Оцінка світового попиту та пропозиції на сільськогосподарську продукцію», Міністерство сільського господарства США (USDA) знижує прогноз виробництва молока, повідомляє infagro.

Очікується, що кількість корів збільшиться, а от ріст надою з розрахунку на одну корову, за оцінкою USDA, зменшиться. Виробництво молока в США у 2017 р. прогнозується на рівні 216,7 млрд фунтів (1 фунт = 0,45 кг), що на 200 млн фунтів нижче прогнозу, зробленого минулого місяця.

У 2018 р. USDA прогнозує виробництво молока на рівні 221,7 млрд фунтів, що на 300 млн фунтів менше ніж прогнозувалось минулого місяця.

У 2017-2018 рр. прогнозується зниження експорту молочних жирових продуктів, припускаючи, що нинішні високі ціни будуть стримувати експортний попит, але експорт нежирових молочних продуктів зросте, що зумовлено стабільним попитом на знежирене сухе молоко.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus