ОТП Лізинг профінансує малий та середній бізнес на 1 млрд грн

16 серпня 2017 187 0
Андрій Павлушин, генеральний директор «ОТП Лізинг»
Kurkul.comАндрій Павлушин, генеральний директор «ОТП Лізинг»

«Європейський Банк Реконструкції та Розвитку» (ЄБРР) виділить кредит «ОТП Лізинг» на суму близько 500 млн грн. Аналогічну суму компанія отримає від материнської фінансової установи — OTP Bank Plc.

Як повідомив директор представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер, більша частина коштів буде направлена на фінансування малого та середнього бізнесу, повідомляє Latifundist.com.

За словами генерального директора «ОТП Лізинг» Андрія Павлушина, угода про кредитування має велике  начення для українського агробізнесу.

Він також додав, що враховуючи те, що кредит виданий у національній валюті, це має стимулювати українських агровиробників до участі в лізингових програмах компанії.

Очікується, що загальна сума лізингових операцій для аграрного бізнесу за поточний рік складе близько $90 млн.

«Зараз у нас стоїть план в $70 млн. Але ми бачимо, що з врахуванням виконаної роботи, активності ринку та цієї угоди ми вийдемо на показник $90-95 млн і перевиконаємо наш план на 30-40%. І коли я говорю про суму $90 млн, я маю на увазі лише суму нашого фінансування. З урахуванням суми першого внеску клієнта сума інвестицій в аграрний сектор складе $120-130 млн, із яких близько 40% припадає на малий та середній бізнес», — розповів Андрій Павлушин.

Виконано за допомогою Disqus

+ 8° ... + 3°

Вітер

4.3м/с

Опади

6.8мм

Вологість

68%