Цифрові карти допоможуть фермерам ефективніше працювати

20 серпня 2017 254 0
Цифрова карта
kurkul.comЦифрова карта

В с/г галузі, де основна діяльність відбувається на полях, де залучена значна кількість як техніки, так і людських ресурсів — важливість геопросторового фактору важко переоцінити. Використання сучасних електронних картографічних рішень дозволить вирішувати багато типових проблем фермерів. Повідомляє bvblogiс.

Деякі ефективні картографічні рішення, можна впроваджувати уже сьогодні, що дозволить оптимізувати господарську діяльність агропідприємств. Провідні агрокомпанії уже використовують сучасні інформаційні технології. Для управління банком землі користуються цифровими тематичними картами. На них нанесено чіткі межі ділянок з можливістю їх корекції.

Ділянки легко вирізняються візуально, та дають можливість в один клік переглянути інформацію про кожну ділянку. Можна легко отримати дані про  площу ділянки, середні показники родючості, культуру, що на ній вирощується, історію попередніх посівів, останню дату внесення добрив та багато іншої необхідної інформації відповідно до потреб.

Паспорти об’єктів, протоколи, фото, також можуть бути прикріплені до ділянок на онлайн-карті і відображатись при детальнішому вивченні ділянки, що на екрані.

До того ж, на таких картах можна переглядати цифрові моделі рельєфу, що допоможе ефективно налоагодити систему зрошення. Оскільки низинні ділянки землі зазвичай схильні до підтоплень, в той час як ділянки на підвищеннях можуть бути схильні до засух.

Виконано за допомогою Disqus