Випоєне молоко буде гарною інвестицією в корову — думка

23 серпня 2015 86 0
Випоєне молоко буде гарною інвестицією в корову — думка
Кurkul.comВипоєне молоко буде гарною інвестицією в корову — думка

Якщо закупівельні ціни на сире молоко низькі, то можна більше використовувати його для годування телят, адже на ринку за нього дадуть менше, про це в інтерв’ю Мilk.ua сказав керівник відділу альтернативного утримання великої рогатої худоби Австрійського науково-дослідного аграрного центру Раумберг Гумпенштайн Хойслер Йоганн.

За його словами, правильне вирощування телиць саме по собі має сенс, тому що це майбутні корови. Коли закупівельні ціни на сире молоко низькі, то можна більше використовувати його для годування телят, адже на ринку за нього отримаєте менше.

«Зі збільшенням кількості випоєного молока зростає не тільки потенціал майбутньої корови, але і її життєвий тонус, тривалість експлуатації і, таким чином, життєвий надій. Згодом від такої корови отримаємо більше молока і більше телят, оскільки вона буде довше жити і приносити дохід, і додатково випоєне молоко виявиться гарною інвестицією», — зазначив експерт.

Також додав, що коли ж за молоко дають хороші гроші, то немає протипоказань щодо використання замість незбираного молока замінника. «У будь-якому випадку важливо не економити там, де не можна», — сказав Хойслер Йоганн.

Виконано за допомогою Disqus

- 3° ... - 7°

Вітер

3.5м/с

Опади

1.6мм

Вологість

88%