Антирейдерська комісія Мін’юсту визнала провину реєстратора у рейдерському скандалі на Кіровоградщині

29 серпня 2017 625 0
Мітинг у м. Кропивницькому проте рейдерського свавілля
Kurkul.comМітинг у м. Кропивницькому проте рейдерського свавілля

Антирейдерська комісія Мін’юсту повернула 35% підприємства «Нива-2010» співвласникам, які були незаконно виключені реєстратором з переліку засновників.

Про це повідомляє прес-служба Мін’юсту.

Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації скасувала рішення реєстратора і повернула 35% фермерського господарства «Нива-2010» співвласникам — родині Трибиненків, які були незаконно виключені з переліку засновників.

«Два тижні тому, під час моєї поїздки на Кіровоградщину, я мала зустріч з Миколою Трибиненком і пообіцяла докласти максимум зусиль щодо відстоювання законних прав «Ниви-2010» у боротьбі з рейдерами. Сьогодні я привезла у Бережинку хорошу новину: антирейдерська комісія Мін’юсту скасувала незаконне рішення реєстратора і повернула сім’ї Трибиненків право власності на 35% підприємства», — повідомила заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова. 

Вона пояснила, що Мін’юст міг розглянути скаргу тільки щодо 35% підприємства, оскільки щодо решти триває судове провадження, а у такому випадку, за законом, комісія не має право розглядати скарги. 

За словами Олени Сукманової, Мін’юст анулював свідоцтво про акредитацію реєстратору Володимиру Руденку, який незаконно переоформив агропідприємство «Нива-2010».

«На жаль, це ще не кінець боротьби, але я дуже рада, що ми зробили перші кроки на шляху до відновлення справедливості», — зазначила заступник міністра. 

У свою чергу Микола Трибиненко подякував заступнику міністра юстиції за допомогу.

«Нас радує той факт, що зараз сама юстиція до нас приїжджає. Без вашої підтримки нам було б дуже важко!», — зазначив Микола Трибиненко. 

Нагадаємо, конфлікт із захопленням підприємства «Нива-2010» розпочався ще 3 травня. Підігріла ситуацію стрілянина рейдерів по пайовиках. У конфлікт були втягнуті учасники АТО та народні депутати, які стали на захист законних власників підприємства.

Виконано за допомогою Disqus

+ 30° ... + 15°

Вітер

1.1м/с

Опади

0мм

Вологість

42%