Kurkul search sub header Created using Figma

Кількість ферм на Волині різко скоротилася

217
0
Ферма
Kurkul.comФерма

За два роки на Волині закрилося 20 ферм. Такою інформацією поділився голова Аоціації фермерів та землевласників Ківерцівського району Василь Хоровець.

Про це повідомляє «Волинська правда».

На початку 90 років був ріст кількості фермерських господарств, то останні два роки спостерігають різке зменшення. Раніше на Волині було 55 фермерських господарств, а зараз ― лише 35. Тож за останні 2 роки 20 ферм закрилися, а ті, що залишилися, не мають сприятливих умов для діяльності.

Зважаючи на це, Асоціація фермерів Ківерцівщини звернулася до обласної влади з проханням частково виділяти кошти фермерам на придбання пального у період збору урожаю. Зокрема, землероби пропонують виділити на дизпаливо для фермерських господарств з обласного бюджету по 2,5 тис. грн.

Директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Юрій Горбенко зауважив, що в області є різні фермерські господарства з дуже різною кількістю землі. Тож не дуже доцільно буде виділяти всім однакову суму на пальне.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus