BASF придбає частку бізнесу Bayer

13 жовтня 2017 110 0
Ріпак
BASFРіпак

BASF придбає значну частку двох бізнесів Bayer — насіннєвого та неселективних гербіцидів.

Про це повідомили у прес-службі BASF

13 жовтня BASF підписав угоду про придбання значної частки двох бізнесів Bayer — виробництва насіння та неселективних гербіцидів. Bayer планує відчуження цих активів у зв’язку з придбанням компанії Monsanto.

Загальна вартість угоди становить €5,9 млрд з імовірністю певних коригувань при її закритті.

Активи Bayer, що перейдуть до BASF, включають в себе глобальний бізнес з виробництва неселективних гербіцидів на базі глюфосинат амонію, які представлені на ринку під брендами Liberty®, Basta® і Finale®, а також насіннєві бізнеси для ключових культур на низці ринків. Зокрема, ідеться про гібриди каноли у Північній Америці під брендом InVigor® із застосуванням технології LibertyLink®, олійного ріпаку переважно на європейських ринках, бавовни на американському континенті і в Європі, а також сої в Південній і Північній Америці. Угода також включає в себе напрям селекції та насінництва Bayer та технологію і торгову марку LibertyLink®.

«Здійснюючи ці інвестиції, ми використовуємо можливість придбання дуже привабливих активів у сегментах основних сільськогосподарських культур на ключових ринках. Це буде стратегічним доповненням для потужного та успішного бізнесу BASF у захисті рослин, а також для нашої діяльності у галузі біотехнології. Придбання ще більше підсилить наші пропозиції сільськогосподарських рішень, що є одним з основних напрямів у портфелі всього концерну BASF», — зазначив голова Ради директорів BASF SE доктор Курт Бок.

Це придбання дає змогу розширити бізнес BASF у напрямі захисту рослин за рахунок зміцнення портфелю гербіцидів та входження в насіннєвий бізнес із запатентованими активами на ключових аграрних ринках.

«Ми розраховуємо на нових компетентних членів команди та розширений портфель, щоб запропонувати аграріям ширший вибір рішень для задоволення їх потреб у високоякісному насінні, хімічному та біологічному захисті рослин. Більш того, ця транзакція відкриє нові можливості для майбутнього зростання та зміцнить наш глобальний інноваційний потенціал», — підкреслила член Ради виконавчих директорів BASF SE, відповідальна за сегмент сільськогосподарських рішень Саорі Дуборг.

Виконано за допомогою Disqus