Українські сири тепер купують в ОАЕ та США

12 січня 2018 735 0
Твердий сир
pixabay.comТвердий сир

До Об’єднаних Арабських Еміратів та Сполучених Штатів Америки розпочалися експортні поставки твердих, плавлених та м’яких сирів від української групи компаній «Молочний альянс», повідомляє milkalliance.com.ua.

«Плавлені сири Баштанського сирзаводу були відправлені в листопаді 2017 р. до ОАЕ під ТМ «Family Harvest», а напередодні нового року ми експортували сир м’який «Провволлоне» та «Провволлоне копчений». Близько 9 місяців тривали перемовини щодо поставок нашої продукції до арабської країни. На даний час нами вже підписано довгостроковий контракт. У подальшому ми плануємо розширювати асортимент продукції для експорту і сподіваємось на тривалу та плідну співпрацю», — повідомила комерційний директор ГК «Молочний альянс» Вікторія Предборська.

Крім того, наприкінці 2017р. «Молочний альянс» відвантажив до США 11 найменувань сирів «Пирятинського сирзаводу», а в червні минулого року уперше поставив молочну продукцію ТМ «Яготинське», «Яготинське для дітей» та «Славія» до мережі грузинських та азербайджанських магазинів «Українські продукти».

Виконано за допомогою Disqus