Власник компанії «Імперія-Агро» Юрій Оцабрик вийшов на зв'язок (ОНОВЛЕНО)

3 квітня 2018 1558 0
Юрій Оцабрик, власник «Імперії-Агро» та Катерина Гнатюк, довірений представник «Імперії-Агро»
facebook.com/ImperiyaAgroGK/Юрій Оцабрик, власник «Імперії-Агро» та Катерина Гнатюк, довірений представник «Імперії-Агро»

Попри інформацію, озвучену головою правління ТАСКОМБАНКу Сергієм Тігіпком, про небажання власника компанії «Імперія-Агро» Юрія Оцабрика йти на переговори, останній все ж з'явився в Україні. За інформацією з офіційної сторінки Імперії-Агро в Facebook Юрій Оцабрик прибув до головного офісу ТАСкомбанку.

Учора ж на переговорах з представниками «Штабу захисту фермерів «Поверни своє!» Сергій Тігіпко заявляв, що Оцабрик перебуває у Білорусі та не бажає йти на конструктивний діалог заради порятунку компанії чи пошуку якогось рішення розв’язання проблеми.

Нагадаємо, між «Імперія-Агро» і ТАСКОМБАНК розгорівся багатомільйонний конфлікт.

Kurkul.com просить фермерів, що постраждали заповнити анкету та вказати імовірний розмір фінансових втрат. Це дозволить конкретно уявляти картину та оцінити збитки.

Просимо постачальників продукції, яку аграрії законтрактували з Імперією-Агро (хімія, насіння, добрива) підставити плече підтримки фермерам: інформацією та розглядом будь-яких інших опцій для вирішення проблем ваших клієнтів.

Наші журналісти особисто поговорили з Юрієм Оцабриком після зустрічі з представниками ТАСКОМБАНКу.

Kurkul.com: Як пройшли переговори з представниками банку?
Юрій Оцабрик: Зараз поки переговори в процесі. Наша позиція така: ми винні банку кошти, але хотіли би їх замінити своїми активами. І щоб банк забрав наші активи. Різного плану. Але щоб не забирав товар, бо його ми хочемо поставити нашим клієнтам. Банк наполегливо, скажімо так, стоїть на своїй позиції забрати товар, щоб швидко продати його, а з своїми іншими питаннями, мовляв, ви розбирайтеся самі. На сьогодні ситуація десь така.

Kurkul.com: Учора з'явилась інформація, що фермери, які внесли 100 % оплати, не отримають нічого, ніякої компенсації. Але банк має намір працювати з тими фермерами, які не до кінця внесли оплату.
Юрій Оцабрик: Чому фермери не отримають нічого? Хто вам таке сказав?

Kurkul.com: Фермери, які ходили на переговори.
Юрій Оцабрик: Товари на складі є. Питання стоїть зараз гостро: яким чином ми закінчимо переговори з банком і чи ми зможемо все-таки домовитися, щоб товари були поставлені клієнтам, а банк все-таки отримав від нас інше заставне майно? Те, що також є в заставі під кредитом.

Kurkul.com: Скільки ще триватимуть переговори?
Юрій Оцабрик: У нас іде переоблік на складах, що ми не обманюєм, що товари у нас є. Тому очікуємо, що завтра ввечері переоблік закінчимо і матимемо цифри по стану, скільки товарів є, взагалі скільки їх там. І тоді ми зможемо, в принципі, закінчити переговори з банком.

Kurkul.com: Хто більше діє в інтересах фермерів?
Юрій Оцабрик: Ми вважаємо, що ми діємо більше в їхніх інтересах. Ми стараємося зробити все. Ми банку все чесно розказали, як є. Що є якийсь момент, грубо кажучи, що компанія попала в декілька таких збиткових угод і ми втратили кошти. І по факту ми прийшли в банк і сказали їм про це. Що так, ми отримали деякі збитки, будь ласка, допоможіть, якби нам. На що банк включив паніку, скажімо так, почав швидко все перевіряти, дивитися, блокувати залишки наші. Щоб ми нічого не розвезли, не продали і так далі. Тим більше, що в нас на складах є товари, які на сьогодні не належать ні нам, ні банку. Тобто відповідальне зберігання. Вони також на сьогодні заблоковані банком. Ці товари будуть відвантажені. У нас є товари, які передоплачені клієнтами і вже їм відвантажені, і є частина, яка лежить на відповідальному зберіганні. Кажуть, що після переобліку банк розблокує ці товари і почнеться відвантаження  продукції.

Kurkul.com: Усі замовлені товари є на ваших складах?
Юрій Оцабрик: На сьогодні не всі товари є. Тому що через цю кризу з банком весь процес завис. Є товари непредоплачені фермерами і якби їх продати, то за ці кошти можна було б купити ті товари, що були передоплачені фермерами. Це процес, який має не зупинятися на сьогодні. Це найгірше, що є.

Kurkul.com: Як ви плануєте повертати довіру людей?
Юрій Оцабрик: Будемо робити все, що від нас необхідно. У подальшому надавати якісь кращі умови, десь іти назустріч. Згладжувати свою вину в цьому випадку.

 

Виконано за допомогою Disqus