Фермери та селяни мітингують під молокозаводом на Хмельниччині (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

25 квітня 2018 1031 0
Лозунги на мітингу під стінами молокозаводу, який заборгував гроші
Kurkul.comЛозунги на мітингу під стінами молокозаводу, який заборгував гроші

Фермери та селяни, які є членами  Першого національного аграрного кооперативу (ПНАК), зранку 24 квітня розпочали мітинг під стінами «Старокостянтинівського молочного заводу», який входить в структуру «Укрпродукт Груп», щодо несплати підприємством коштів за поставлене молоко. Про це повідомляє Kurkul.com.

Нагадаємо, ПНАК позивається до суду через несплату Старокостянтинівським молочним заводом коштів за поставлене молоко селянами з Хмельницької, Житомирської та Рівненської областей.

«За період з лютого по листопад 2017 р. на завод було поставлено селянське молоко на суму 109,4 млн грн» , — повідомили у кооперативі.

Завод винен членам кооперативу 22,8 млн грн.

12:29 Учасники мітингу почали блокувати молоковози заводу

Біля воріт заводу утворилася чера з автомобілів, які привезли зібране молоко.

13:19 Спроба прорвати блокаду

Відбулася невдала спроба прорвати блокаду молоковозів

25 квітня Другий день блокування

Люди знову зібралися поблизу заводу. Проїжжа частина перед заводом заблокована. Охорона не дозволяє навіть проходити поряд із підприємством. Поліція бездіє.

13:53 Мер Старокостянтинова вийшов на переговори з селянами

Селяни кажуть, що прийшли з двох причин — через те, що суд може затягнутись. Вони вирішили почути позицію заводу щодо повернення заборгованості. Друга причина — почути пояснення, чому падають закупівельні ціни на молоко, адже деякі заводи приймають молоко по 4 грн/л.

 

Виконано за допомогою Disqus