На Міжнародному екологічному форумі UKRAVIT розкриє потенціал «Інституту здоров'я рослин»

12 вересня 2018 42 0
Прес-конференції з нагоди анонсування Міжнародного екологічного форуму
unian.netПрес-конференції з нагоди анонсування Міжнародного екологічного форуму

Про це у ході прес-конференції з нагоди анонсування Міжнародного екологічного форуму «Екологія: сучасний стан, завдання, виклики та пошук нових можливостей збереження навколишнього середовища» розповів засновник НДІ «Інститут здоров'я рослин» Віталій Ільченко.

«Досягнення технологічного процвітання без шкоди для навколишнього середовища — ціль, яка у 21 столітті є для людства першочерговою. Її реалізація вимагає застосування наукового підходу та інноваційних технологій», — відзначив Віталій Ільченко.

За його словами, ГК UKRAVIT представить на Форумі можливості «Інституту здоров’я рослин».

«У створенні Інституту ми використали досвід кращих українських і світових вчених, тож він працює за зразком передових НДІ і вже сьогодні розробляє інноваційні рішення, здатні забезпечити нашій країні сталий розвиток», — додав засновник НДІ «Інститут здоров’я рослин».

Нагадаємо, Міжнародний екологічний форум відбудеться 14 вересня 2018 р. в Колонній залі КМДА (м. Київ, вул. Хрещатик, 36). Він збере представників провідних українських та міжнародних фінансових установ, державної влади, міжнародних інвесторів, компаній-лідерів енергетичного, будівничого та аграрного секторів і громадських організацій задля визначення орієнтирів розвитку на найближчі роки.

Серед анонсованих учасників заходу:

  • Володимир Щелкунов — президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine;
  • Костянтин Гура — радник голови Держенергоефективності;
  • Лілія Олійник — голова ГО «Живу в гармонії»;
  • Таїсія Кривенко — керівник проекту МЕФ;
  • Людмила Грановська — головний науковий співробітник лабораторії економіки Інституту зрошуваного землеробства НААН України;
  • Наталія Ткаченко-Ритвіна — голова Благодійного фонду «Місія» SOS.
Виконано за допомогою Disqus