На Львівщині відкрили сімейну молочну ферму

2 грудня 2018 10335 0
Родина Онишкевичів
Loda.gov.uaРодина Онишкевичів

У селі Хитрейки на Жовківщині Львівської області відкрили молочну ферму. Господарством керує сім’я Онишкевичів: Руслан та Світлана. Про це повідомляє Loda.gov.ua.

Молочним скотарством Руслан Онишкевич займається вже тривалий час. У 2018 р. сім’я завершила реконструкцію наявного приміщення та будівництво нового корівника. Це дозволило їм значно збільшити поголів’я корів.

Читайте також: Агробізнес і відсоткова ставка — українські реалії

Департамент АПР Львівської ОДА повідомляє, що для реалізації проекту сімейної молочної ферми у 2018 р. подружжя отримало фінансову підтримку з обласного бюджету у вигляді пільгового кредиту на бізнес-план у сумі 200 тис. грн. А завдяки співпраці з проектом технічної допомоги «Розвиток молочного бізнесу в Україні», що реалізується урядом Канади, власники сімейної ферми отримали безповоротну допомогу у вигляді технічних засобів та обладнання для ферми. Сума допомоги становила 100 тис. грн. Також на всіх етапах втілення свого проекту сім’я Онишкевичів отримувала консультаційний супровід спеціалістів Львівської аграрної дорадчої служби.

На  фермі створили комфортні умови для корів. Усього у господарстві утримують 40 корів чорно-рябої  молочної та симентальської порід. Корів доять механізованим способом спеціальними доїльними установками. Зберігання забезпечує охолоджувач молока ємністю 500 л.

Читайте також: Петер Брильскі: Josera — ключовий гравець на ринку кормів України

«Вірю, що успішна реалізація цього проекту та подальша робота сімейного фермерського господарства стане взірцем для наслідування односельців, жителів інших сіл», — зазначила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Сім’я веде господарство на 4 га власних земель. Також подружжя має власну сільськогосподарську техніку та обладнання для обробітку землі та заготівлі кормів.

Виконано за допомогою Disqus