Українська лабораторія Агротест представила дослідження грунтів на симпозіумі в Нідерландах

24 червня 2019 43 0
Українська лабораторія Агротест представила дослідження грунтів на симпозіумі в Нідерландах
International Symposium in Soil and Plant Analysis ISSPA 2019Українська лабораторія Агротест представила дослідження грунтів на симпозіумі в Нідерландах

В Університеті Вагенінген, Нідерланди, 17-20 червня пройшов 16-й Міжнародний симпозіум з аналізу ґрунтів та рослин (International Symposium in Soil and Plant Analysis ISSPA 2019), на якому Україну представила Аналітична Лабораторія «Агротест».

Читати за етмою: Ніл Кінсі: нагодуйте ґрунт, щоб він нагодував ваш врожай

Темою симпозіуму стало «Застосування інструментів для оптимізації якості продукції рослинництва». 230 учасників заходу з 25 країн представили 100 наукових робіт, 55 усних доповідей та 49 постерів. Українська компанія «Агротест», відома агрохімічна лабораторія з аналізу ґрунтів та рослин, представила на симпозіумі постер на тему «Порівняння основних показників аналізу ґрунту для стандартного і точного землеробства».

Цей постер підсумував результати кропіткої роботи — проведення аналізів ґрунтів з різних полів Житомирської області протягом 10 останніх років. Зразки ґрунту відбиралися за схемою стандартного землеробства. Потім на цих же полях було відібрано зразки ґрунту за схемою точного землеробства і фахівці лабораторії провели порівняльний агрохімічний аналіз.

Лабораторія «Агротест» щороку бере участь в подібних конференціях для обміну досвідом і практичними знаннями з відомими світовими лабораторіями з аналізу ґрунтів і рослин. Під час цьогорічного симпозіуму у Вагенінгені вчені, дослідники, хіміки, агрономи та фермери з усього світу мали можливість обмінятися досвідом та знаннями з аналізу ґрунтів, рослинного матеріалу, кормів, добрив, перегною та води.

Виконано за допомогою Disqus