Взаємовигідна співпраця — фермер висадив дерева-медоноси

8 липня 2019 2783 0
Анатолій Тиховод, керівник підприємства «Агрофірма Ольвія»
Анатолій Тиховод, керівник підприємства «Агрофірма Ольвія»

Щоб допомогти місцевим пасічникам команда підприємства «Агрофірма Ольвія» висадила саджанці дерева-медоносу софори. Про це йдеться у проекті Я — Куркуль «Анатолій Тиховод: Господарюю з любов'ю до природи та людей» на Kurkul.com.

Керівник підприємства Анатолій Тиховод розповів, що протягом трьох останніх років команда підприємства власними силами висадила близько 37 тис. саджанців софори, кленів, дубів у лісосмугах біля своїх полів.

«До всього треба ставитися відповідально і з любов'ю. Тож там, де згідно проекту розпаювання земель колишнього КСП, мали бути лісосмуги, ми і почали їх висаджувати. За власний кошт заклали розплідники, виростили саджанці софори японської. Чому саме цього дерева? Тому що в селі майже 700 вуликів. І вже в серпні в нашому регіоні практично немає медоносів, а софора цвіте досить тривалий час. Тож і було вирішено зробити таку взаємовигідну кооперацію агропідприємства і пасічників, бо їхні бджоли нам дуже допомагають у запиленні культур на полях», — зауважив Анатолій Тиховод.

А не так давно почали організовувати рейди, щоб захищати зелені насадження від браконьєрів та незаконної вирубки. 

Таким чином, у господарстві планують не лише захищати землю від вітряної ерозії, а й допомагати місцевим пасічникам. 

Читати за темою: Господарство Ольвія вирощує 500 га адаптованих до умов степу зернових

Виконано за допомогою Disqus