Виробників пального зобов’яжуть додавати до бензину 7% біоетанолу

16 жовтня 2019 728 0
Виробників пального зобов’яжуть додавати до бензину 7% біоетанолу
climainfo.org.

Уряд спільно з депутатами парламенту ініціювали законопроект, який зобов’яже додавати виробників до бензину не менш як 7% маси біопалива. Таким чином планують простимулювати українських аграріїв, які виробляють екологічну продукцію. Повідомляє AgroPolit.com.

Про ініціативу розповів депутат Олег Семінський, автор законопроекту №7348 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку виробництва рідкого палива та біомаси».

Ініціаторами законопроекту є 35 народних обранців. У разі його ухвалення парламентом законопроекту вимога про квоту біоетанолу почне діяти з 1 січня. А чарез 2 роки — квоту підвищать з 7% до 10%.

«Якщо імпортер імпортує 20 т бензину, то має туди додати 1 т 400 кг українського біоетанолу. Це не тільки приведе до розвитку виробництва, але і до припливу нових технологій у виробництво біоетанолу, освоєння потужностей непрацюючих спиртзаводів, які нині приносять збитки державі, тоді як могли б стати місцем для розвитку галузі у майбутньому. Це й енергетична безпека», — розповів Олег Семінський.

Читати за темою: Павловнія. Який прибуток ховають в собі ці високі дерева?

Виконано за допомогою Disqus