Väderstad створив мобільний додаток для бездротового калібрування сівалки

24 жовтня 2019 33 0
Väderstad створив мобільний додаток для бездротового калібрування сівалки
VäderstadVäderstad створив мобільний додаток для бездротового калібрування сівалки

Новий Väderstad E-Control для мобільних платформ робить калібрування висіву зернової сівалки або сівалки точного висіву ще легшим, ніж раніше. Завантаживши додаток E-Control, аграрій може калібрувати сівалки виробництва компанії Väderstad лише за допомогою смартфона. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу компанії.

Нагадаємо, Väderstad презентує на Agritechnica інноваційну систему Tempo WideLining.

З 2013 р. компанія Väderstad запровадила бездротове управління сівалкою за допомогою E-Control на базі I-Pad. Väderstad E-Control для смартфонів є наступним кроком в еволюції бездротового управління, що повністю сфокусоване на легкості використання та мобільності.

«Väderstad E-Control Mobile (для сматфонів) дає змогу операторові калібрувати сівалку або сівалку точного висіву лиш взявши до рук свій смартфон. Ми розуміємо, що таке оновлення системи управління сівалкою робить калібрування простішим і швидшим, що допоможе досягти найкращих показників», — розповідає старший віце-президент з продажу та маркетингу у Väderstad Маттіас Ховнерт.

Оскільки смартфон бездротово підключається до сівалки Väderstad, аграрій може вільно пересуватися під час калібрування, тим самим отримуючи перевагу від повної гнучкості та мобільності.

«Väderstad E-Control Mobile — надзвичайно зручне рішення, що дає можливість аграрію проводити калібрування сівалки або сівалки точного висіву безпосередньо біля дозуючого пристрою. Коли аграрій переходить із одного поля до іншого або змінює культуру, Väderstad E-Control Mobile заощадить цінний час. Це буде особливо важливо в напружений період сезону в господарстві або коли часті переїзди з поля в поле», — додає Маттіас Ховнерт.

Завантаживши безкоштовний додаток Väderstad E-Control Mobile на свій смартфон, аграрій може підключити смартфон до захищеної бездротової мережі машини Väderstad. Väderstad E-Control Mobile підключається як гість до мережі, тоді як планшет iPad як і раніше є головним пристроєм для управління.

Väderstad E-Control Mobile буде представлений на міжнародній виставці Agritechnica 2019 і буде доступний на ринку протягом 2020 р.

Виконано за допомогою Disqus