Депутат Івануна продовжує захоплювати землі СФГ «Орфей»

5 грудня 2019 474 0
Депутат Івануна продовжує захоплювати землі СФГ «Орфей»
Депутат Івануна продовжує захоплювати землі СФГ «Орфей»

На Миколаївщині продовжується рейдерський конфлікт за участі депутата обласної ради від ВО «Батьківщина» Ігора Івануни та СФГ «Орфей». Сьогодні депутат організував мітинг за участю більше десятка пайовиків господарства. Мітингувальники зібралися біля виробничих потужностей господарства в с. Забари Доманівського району Миколаївської області та вимагали негайного розірвання договорів оренди з СФГ «Орфей». Цю інформацію нам повідомила в телефонній розмові Ірина Зоря, дружина голови СФГ «Орфей» Володимира Зорі.

«Мітингувальники з плакатами перегородити виїзд нашої техніки на поля. Вони відмовились спілкуватися з бухгалтером господарства, заявляють, що договори оформлені з СФГ «Орфей», недійсні.

Ігор Івануна намовляє моїх пайовиків розривати договори та укладати їх по-новому з ТОВ «Ніколь Агрозем», господарством оформленим на його дружину», — коментує фермерка

В той час на полі, де 23 листопада техніка ТОВ «Ніколь Агрозем», переорювала посіяну СФГ «Орфей» озимину, трактори рейдера продовжити переорювати озимину. На поле прибув сам Ігор Івануна, мітингувальники й поліція, викликана власниками СФГ «Орфей». 

Ігор  Івануна прагне забрати землі не лише СФГ «Орфей». Наразі постраждалих від депутатського рейдерства понад 20 миколаївських фермерів. Про деякі випадки ми писали в нещодавньому матеріалі.

Конфліктом Івануни з фермерами зацікавилась Миколаївська обласна рада. Так на понеділок 9 грудня на 11 ранку плануються збори за участю обласного керівництва та фермерів, які постраждали від рейдерських депутатських атак.

Виконано за допомогою Disqus