Väderstad розробив обладнання для внесення добрив під час обробітку ґрунту

4 квітня 2020 942 0
Väderstad розробив обладнання для внесення добрив під час обробітку ґрунту
Väderstad

Шведська компанія Väderstad розробила комплект обладнання для внесення добрив під час обробітку ґрунту. Комлект призначений для агрегатування із культиваторами TopDown або Opus. Дане обладнання допоможе заощадити час та витрати. Повідомляє Traktorist.ua.

У компанії зазначають, що передумовою до розробки цього обладнання, стало зростання попиту аграріїв на технологічні рішення для внесення добрив одначасно із обробітком ґрунту. 

Комплект для внесення добрив складається із розподільної головки, яка точно дозує добрива відповідно до заданої норми і транспортує їх до розподільної головки фронтального бункера Front Hooper 2200. Звідти добрива надходять до кожної лапи культиватора. Зазначено, що робоча глибина може становити до 30 см. 

«Застосування даного комплекту насамперед поліпшує можливість контролю глибини закладення добрив, що є досить актуальним, наприклад, при внесенні фосфорних добрив. Таким чином забезпечується кращий доступ до вологи, що покращує засвоєння добрив рослинами. Наступною перевагою є скорочення періоду передпосівної підготовки ґрунту. Таким чином сівба буде виконуватися у вже підготовлений ґрунт, збагачений усіма необхідними поживними речовинами», — йдеться у повідомленні.

Компанія Väderstad зазначає, що обладнання таким комплектом допоможе запобігти негативному впливу середовища на рослини, а також створить комфортні умови для їх росту та розвитку.

Читайте також: Vӓderstad оснастить сівалки Rapid системою контролю висіву SeedEye

Виконано за допомогою Disqus